Autoři a přispěvatelé

Katedra botaniky
Přírodovědecká fakulta
Jihočeská univerzita
Branišovská 1760
370 05
České Budějovice
Česká republika
botanika.prf.jcu.cz
Milan Štech stech@prf.jcu.cz hlavní koordinátor projektu, správa a sběr dat o rozšíření druhů, koordinace revize kritických druhů/skupin, zajištění analýz průtokovou cytometrií a molekulárních analýz
Radka Bunešová rbunesova@prf.jcu.cz projektový manager
Eva Holá eva.neurazy@gmail.com sběr dat o rozšíření druhů, správa webových stránek, zajištění analýz průtokovou cytometrií
Tomáš Kebert kebert@skola-radotin.cz správa webových stránek, webdesign
Petr Novotný petr.novotny@natur.cuni.cz programování a správa databází
Martin Rohn martin.rohn@gmail.com programování a správa databází

Spolupracující botanici

Boublík Karel, Bufková Iva, Ekrt Libor, Grulich Vít, Chrtek Jindřich, Janáková Jana, Konečná Marie, Kotilínek Milan, Koutecký Petr, Krahulec František, Lepší Martin, Lepší Petr, Lučanová Magdalena, Matějková Ivona, Pavlíčko Alois, Pivoňková Lenka, Skála Zdeněk, Taraška Vojtěch, Trávníček Bohumil, Vydrová Alena, Žíla Vojtěch

Správa Národního parku Šumava
1. máje 260
385 01
Vimperk
Česká republika
npsumava.cz
Romana Roučková romana.rouckova@npsumava.cz monitoring ohrožených druhů, realizace managementu pro ohrožené druhy, sběr dat o rozšíření druhů
Kateřina Máchalová Zemanová katerina.machalova@npsumava.cz sběr dat o rozšíření druhů, monitoring ohrožených druhů, realizace managementu, koordinace překladů
David Půbal david.pubal@npsumava.cz sběr dat o rozšíření druhů
Radka Šilhavecká silhavec@npsumava.cz projektový manager
Správa Národního parku Bavorský les
Freyunger Str. 2
944 81
Grafenau
Německo
nationalpark-bayerischer-wald.bayern.de
Christoph Heibl christoph.heibl@npv-bw.bayern.de sběr dat o rozšíření druhů
Cornelia Straubinger cornelia.straubinger@npv-bw.bayern.de sběr dat o rozšíření druhů, monitoring ohrožených druhů, realizace managementu
Staatliche Naturwissenschaftliche Sammlungen Bayerns (SNSB)
Menzinger Str. 67
806 38
München
Německo
snsb.de/index.php/de
Dagmar Triebel triebel@snsb.de koordinátor projektu, správa databází
Stefan Seifert seifert@snsb.de programování a správa databází
Wolfgang Diewald diewald@snsb.de správa a sběr dat o rozšíření druhů, revize kritických druhů/skupin